Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja

Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja (1977) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: Episode IV - A New Hope - Star Wars
Czas trwania:
121 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja Napisy PL film za darmo online Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium - tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora - Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia - wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy - Luke'a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy - mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbacca a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja online
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja Napisy PL
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja Napisy PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja Napisy PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa Nadzieja online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.