Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów

Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Czas trwania:
140 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów Napisy PL film za darmo online "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" jest ostatnim rozdziałem słynnej sagi George'a Lucasa. Po trzech latach nieustannych walk nadchodzi koniec Wojny Klonów. Rada Jedi wysyła Obi-Wana Kenobiego, aby doprowadził przed wymiar sprawiedliwości Generała Grievousa, przywódcę armii Separatystów. Tymczasem w Republice Coruscant kanclerz Palpatine rośnie w siłę. Jego daleko idące polityczne zmiany przekształcają pogrążoną w wojnie Republikę w galaktyczne imperium. Kanclerz Palpatine czuje się na tyle silnym, że ogłasza się Imperatorem. Okazuje się, że ma on wielką moc. Wyznaje swojemu najbliższemu sprzymierzeńcowi, Anakinowi Skywalkerowi, prawdziwe źródło jej pochodzenia. Zwabiony potężną mocą Skywalker przechodzi na Ciemną Stronę i staje się złowrogim Darthem Vaderem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów online
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów Napisy PL
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów Napisy PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów Napisy PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.