Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów

Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów (2002) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
Czas trwania:
144 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Napisy PL film za darmo online Od bitwy o Naboo minęło dziesięć lat. Jedność galaktycznej Republiki jest znowu zagrożona. Podstępny książę Dooku (Christopher Lee) staje bowiem na czele zbuntowanych planet, które sprzeciwiają się demokratycznym rządom. Padme Amidala (Natalie Portman) nie jest już królową Naboo. Jako wpływowa pani senator walczy z separatystycznymi dążeniami. Sprzeciwia się jednak rozbudowie armii. Jej poglądy przysparzają Amidali licznych wrogów. Dwaj Rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Anakin Skywalker (Hayden Christensen) zostają przydzieleni do jej ochrony. Wkrótce między Amidalą i Anakinem rodzi się uczucie. Młodzi muszą się jednak z tym kryć, bo zasady Jedi zabraniają Rycerzom angażować się uczuciowo. Tymczasem Obi-Wan wpada na trop tajnej bazy, gdzie powstaje armia, która może zagrozić bezpieczeństwu Republiki.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów online
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Napisy PL
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Napisy PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Napisy PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.