Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween
9471 wyświetleń

Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween (2018) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween Lektor PL filmy Nastoletni Zach Cooper, który wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu, gdzie ich sąsiadem zostaje tajemniczy pisarz, pan Shivers. Pewnego dnia nastolatek niechcący uwalnia potwory z książek pisarza. Teraz razem muszą obronić przed nimi całe miasteczko.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween
  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween online
  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween za darmo
  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween Napisy PL
  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween Napisy PL online
  • Gęsia skórka 2: Nawiedzone
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gęsia skórka 2: Nawiedzone Halloween online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.