Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gra Śmierci

Gra Śmierci (1978) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Game of Death - 死亡遊戲
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gra Śmierci Lektor PL film za darmo online Prace nad filmem rozpoczęto w 1972 roku. W "Grze śmierci" Bruce Lee miał grać chłopaka, pozorującego swą śmierć, aby uratować swą dziewczynę z opresji. W czasie filmu miał spotykać coraz to groźniejszych przeciwników. Niestety aktor zginął przed ukończeniem produkcji i w filmie możemy go podziwiać tylko przez 20 minut. W 1977 roku całkowicie zmieniono fabułę. Wycięto większość scen walki i wklejono je do nowego obrazu. Jego bohaterem jest Billy Lo, czołowy aktor Hongkongu i jego dziewczyna Ann, równie udana piosenkarka. Czar pryska, kiedy w ich życie zaczyna mieszać się mafia...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gra Śmierci
  • Gra Śmierci online
  • Gra Śmierci za darmo
  • Gra Śmierci Lektor PL
  • Gra Śmierci Lektor PL online
  • Gra Śmierci oglądaj
  • Gra Śmierci Lektor PL bez limitów
  • Gra Śmierci bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gra Śmierci online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.