Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gorzka Siedemnastka

Gorzka Siedemnastka (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Edge of Seventeen
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gorzka Siedemnastka Lektor PL film za darmo online Nadine (Hailee Steinfeld) i Krista (Haley Lu Richardson) to najlepsze przyjaciółki, które razem zmagają się z problemami okresu dojrzewania. Są nierozłączne. Niestety, pewnego dnia wychodzi na jaw, że Krista po kryjomu zaczęła spotykać się ze starszym bratem Nadine, Darianem (Blake Jenner). Dziewczyna jest zrozpaczona. Czuje się zdradzona i oszukana. Nie potrafi wybaczyć nielojalności. Przyjaźń nastolatek staje pod znakiem zapytania. Pełna uroku i psychologicznej wiarygodności młodzieżowa komedia.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gorzka Siedemnastka
  • Gorzka Siedemnastka online
  • Gorzka Siedemnastka za darmo
  • Gorzka Siedemnastka Lektor PL
  • Gorzka Siedemnastka Lektor PL online
  • Gorzka Siedemnastka oglądaj
  • Gorzka Siedemnastka Lektor PL bez limitów
  • Gorzka Siedemnastka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gorzka Siedemnastka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.