Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gliniarz z Belleville

Gliniarz z Belleville (2018) Lektor PL
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5
Opis:
Oglądaj Gliniarz z Belleville Lektor PL film za darmo online Baaba, gliniarz z Belleville, w swojej dzielnicy czuje się jak ryba w wodzie i pomimo usilnych namów swojej dziewczyny, która chce mieszkać jak najdalej od przyszłej teściowej, nie zamierza nigdzie się przeprowadzać. Jednak kiedy pewnego wieczoru na jego oczach zostaje zabity najbliższy przyjaciel z dzieciństwa, Baaba przyjmuje pracę w jako oficer łącznikowy przy konsulacie w Miami, ponieważ tam właśnie wiedzie ślad zabójcy. Niestety Miami nie do końca jest miastem z jego snów. Partner Baaby to wieczny naburmuszony mruk, a samochód którym ma jeździć nadaje się raczej do szrotu niż do policyjnych pościgów. Jednak Baaba i jego partner Ricardo to wybuchowy duet, przed którym zadrżą miejscowi gangsterzy…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gliniarz z Belleville
  • Gliniarz z Belleville online
  • Gliniarz z Belleville za darmo
  • Gliniarz z Belleville Lektor PL
  • Gliniarz z Belleville Lektor PL online
  • Gliniarz z Belleville oglądaj
  • Gliniarz z Belleville Lektor PL bez limitów
  • Gliniarz z Belleville bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gliniarz z Belleville online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.