Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gdy przychodzi kot

Gdy przychodzi kot (1963) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
When the Cat Comes - Až přijde kocour
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gdy przychodzi kot Napisy PL film za darmo online Cudowna współczesna bajka filozoficzna, nakręcona przy użyciu odkrywczej jak na owe czasy techniki kinowej, nawiązanie do tradycji czeskiego surrealizmu i znakomitej szkoły animacji. Do małego miasteczka przyjeżdża cyrk. Na kolanach Diany uroczej asystentki czarodzieja znajduje się biały kot w okularach przeciwsłonecznych. Po zakończonym przedstawieniu, Diana zdejmuje okulary kotu. Na widok zielonych oczu Mourka ( tak się bowiem ów kot nazywał) , mieszkańcy miasteczka zaczynają zmieniać kolory - zakochani stają się czerwoni ,niewierni żółci , kłamcy fioletowi, a złodzieje i bandyci szarzy. Sytuacja taka powoduje, że dorośli jak najprędzej pragną pozbyć się niewygodnego kota, lecz nie jest to takie proste, gdyż stał się on ulubieńcem dzieci

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gdy przychodzi kot
  • Gdy przychodzi kot online
  • Gdy przychodzi kot za darmo
  • Gdy przychodzi kot Napisy PL
  • Gdy przychodzi kot Napisy PL online
  • Gdy przychodzi kot oglądaj
  • Gdy przychodzi kot Napisy PL bez limitów
  • Gdy przychodzi kot bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gdy przychodzi kot online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.