Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gdy kobiety odchodzą
4268 wyświetleń

Gdy kobiety odchodzą

(2017)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Przed wieloma laty Paula (Anna Maria Mühe) rozstała się ze swoją wielką miłością, Maksem (Max von Thun). Dziewczyna nie chciała opuścić ojca, który samotnie prowadzi restaurację w Gendering. Pewnego dnia w rodzinnej miejscowości pojawia się inwestor, który proponuje mieszkańcom, że odkupi od nich ich ziemię za ponad 18 milionów euro. Biznesmen zamierza tam zbudować luksusowy park rozrywki. Paula i inne kobiety mają nadzieję, że dzięki temu spełnią się ich marzenia. Mężczyźni natomiast odkrywają, jak bardzo są przywiązani do ziemi ojców. Wtedy w miasteczku pojawia się Maks i burzy uporządkowane życie Pauli.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Gdy kobiety odchodzą
  • Gdy kobiety odchodzą online
  • Gdy kobiety odchodzą za darmo
  • Gdy kobiety odchodzą Lektor PL
  • Gdy kobiety odchodzą Lektor PL online
  • Gdy kobiety odchodzą oglądaj
  • Gdy kobiety odchodzą Lektor PL bez limitów
  • Gdy kobiety odchodzą bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Gdy kobiety odchodzą online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.