Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gangster Squad. Pogromcy mafii

Gangster Squad. Pogromcy mafii (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Gangster Squad
Czas trwania:
113 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gangster Squad. Pogromcy mafii Lektor PL film za darmo online Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny, urodzony na Brooklynie król mafii - Mickey Cohen (Sean Penn), czerpiąc nielegalne zyski z handlu narkotykami i bronią, z prostytucji i – o ile zdoła - z każdej jaskini hazardu na zachód od Chicago. Chronią go nie tylko opłacani przez niego bandziory, ale także kontrolowana przez niego policja i politycy. To wystarcza, by zastraszyć nawet najodważniejszych i najbardziej doświadczonych policjantów… za wyjątkiem niewielkiego, tajnego oddziału policyjnych outsiderów z Los Angeles, dowodzonych przez sierż. Johna O'Marę (Josh Brolin) i Jerry’ego Wooters’a (Ryan Gosling), którzy razem spróbują zniszczyć stworzone przez Cohena imperium…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gangster Squad. Pogromcy mafii
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii online
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii za darmo
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii Lektor PL
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii Lektor PL online
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii oglądaj
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii Lektor PL bez limitów
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gangster Squad. Pogromcy mafii online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.