Logowanie

Oglądaj

Gatunki


G.I. Joe: Czas Kobry

G.I. Joe: Czas Kobry (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
G.I. Joe: The Rise of Cobra
Czas trwania:
118 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj G.I. Joe: Czas Kobry Lektor PL film za darmo online Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • G.I. Joe: Czas Kobry
  • G.I. Joe: Czas Kobry online
  • G.I. Joe: Czas Kobry za darmo
  • G.I. Joe: Czas Kobry Lektor PL
  • G.I. Joe: Czas Kobry Lektor PL online
  • G.I. Joe: Czas Kobry oglądaj
  • G.I. Joe: Czas Kobry Lektor PL bez limitów
  • G.I. Joe: Czas Kobry bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

G.I. Joe: Czas Kobry online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.