Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Futrzaki ruszają na ratunek
7902 wyświetleń

Futrzaki ruszają na ratunek

(2018) Dubbing PL
Czas trwania:
75 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 3/5

Opis:
Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Futrzaki ruszają na ratunek
  • Futrzaki ruszają na ratunek online
  • Futrzaki ruszają na ratunek za darmo
  • Futrzaki ruszają na ratunek Lektor PL
  • Futrzaki ruszają na ratunek Lektor PL online
  • Futrzaki ruszają na ratunek oglądaj
  • Futrzaki ruszają na ratunek Lektor
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Futrzaki ruszają na ratunek online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.