Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Final Fantasy: Wojna dusz

Final Fantasy: Wojna dusz (2001) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Final Fantasy: The Spirits Within
Czas trwania:
106 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Final Fantasy: Wojna dusz Lektor PL film za darmo online Jest rok 2065. Ziemię opanowały istoty z kosmosu i rodzaj ludzki staje w obliczu całkowitej zagłady. Za namową swego mentora, szanowanego doktora Sida, młoda lekarka - naukowiec Aki Ross, którą nawiedzają niezwykłe sny, postanawia zebrać osiem mitycznych dusz. Ma nadzieję, że z ich pomocą pokona najeźdźców i zapobiegnie katastrofie. Wspomagana przez żołnierzy z elitarnego szwadronu, Aki musi uchronić Ziemię przed unicestwieniem i sprawić, by ziściły się najgłębiej skrywane marzenia - Final Fantasy. FINAL FANTASY to film wykorzystujący najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej, zrealizowany przez twórców bijącej rekordy popularności gry komputerowej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Final Fantasy: Wojna dusz
  • Final Fantasy: Wojna dusz online
  • Final Fantasy: Wojna dusz za darmo
  • Final Fantasy: Wojna dusz Lektor PL
  • Final Fantasy: Wojna dusz Lektor PL online
  • Final Fantasy: Wojna dusz oglądaj
  • Final Fantasy: Wojna dusz Lektor PL bez limitów
  • Final Fantasy: Wojna dusz bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Final Fantasy: Wojna dusz online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.