Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Czas trwania:
134 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Lektor PL film za darmo online Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednak ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore będzie potrzebował pomocy czarodzieja, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi — swojego byłego ucznia Newta Scamandera.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda za darmo
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Lektor PL
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Lektor PL online
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda oglądaj
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Lektor PL bez limitów
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.