Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
105268 wyświetleń

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

(2018) Dubbing PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda CAM
 • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda CAM online
 • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda CAM za darmo
 • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda CAM Dubbing PL
 • Fantastyczne zwierzęta: Zbr
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • MariolkaTV on 10th March 2019 15:25pm
  Tysiące filmów i seriali online! Najnowsze premiery tylko u nas w najlepszej
  jakości! Zapraszam: https://bit.ly/2tOz4Zs
 • 20816 on 19th March 2019 20:24pm
  ostra jazda pozdrawiam
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.