Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Elity z wybrzeża

Elity z wybrzeża (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Coastal Elites
Czas trwania:
87 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Elity z wybrzeża Lektor PL film za darmo online Ta nietypowa komedia HBO w satyryczny sposób przedstawia współczesne historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny, którzy mają swoje lepsze i gorsze chwile, borykając jednocześnie z kwestiami dotyczącymi polityki, kultury czy pandemii samej w sobie. Produkcja Elity z wybrzeża (Coastal Elites) skupia się na pięciu różnych i pełnych pasji punkach widzenia osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Kiedy zamknięcie się w domu zmusza bohaterów do radzenia sobie w izolacji, każde z nich reaguje frustracją, wesołością czy introspekcją.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Elity z wybrzeża
  • Elity z wybrzeża online
  • Elity z wybrzeża za darmo
  • Elity z wybrzeża Lektor PL
  • Elity z wybrzeża Lektor PL online
  • Elity z wybrzeża oglądaj
  • Elity z wybrzeża Lektor PL bez limitów
  • Elity z wybrzeża bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Elity z wybrzeża online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.