Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dzwonnik z Notre Dame

Dzwonnik z Notre Dame (1996) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Hunchback of Notre Dame
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dzwonnik z Notre Dame Lektor PL film za darmo online Nad średniowiecznym Paryżem góruje katedra Notre Dame. Lalkarz Clopin śpiewa piosenkę o losach Quasimodo, tajemniczego dzwonnika z Notre Dame. Quasimodo jest dzieckiem cyganki, która zgineła z ręki okrutnego sędziego, opętanego ideą oczyszczenia miasta z wyrzutków. Kaleka znalazł schronienie w katedrze, ale jego opiekun zabronił mu ją opuszczać. Młody chłopak marzy jednak o życiu między ludźmi. W dniu dorocznego święta błaznów Quasimodo zbiera się na odwagę i dołącza do tańczącego tłumu. Tam poznaje piękną cygankę Esmeraldę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dzwonnik z Notre Dame
  • Dzwonnik z Notre Dame online
  • Dzwonnik z Notre Dame za darmo
  • Dzwonnik z Notre Dame Lektor PL
  • Dzwonnik z Notre Dame Lektor PL online
  • Dzwonnik z Notre Dame oglądaj
  • Dzwonnik z Notre Dame Lektor PL bez limitów
  • Dzwonnik z Notre Dame bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dzwonnik z Notre Dame online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.