Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dzika Albania

Dzika Albania (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Untamed Albania - Wildes Albanien - Nieujarzmiona Albania
Czas trwania:
52min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dzika Albania Lektor PL film za darmo online Film dokumentalny o dzikiej przyrodzie Albanii – kraju uważanego za jeden z najsłabiej rozwiniętych w Europie. Położony jest na południowym końcu naszego kontynentu, górzysty, bogaty w czyste wody i obfitą faunę i florę. Tu znajduje się Jezioro Ochrydzkie – jeden z najbardziej niesamowitych akwenów na starym kontynencie. Jest to najstarsze jezioro w Europie, a zarazem najgłębsze na całych Bałkanach. Krystalicznie czysta i lodowata woda, bujne kolory, które zmieniają się w zależności od głębokości, a do tego niesamowite, soczyście zielone otoczenie sprawiają, że Błękitne Oko możemy z czystym sumieniem uznać za cud natury. Wybrzeże Adriatyku i Morza Jońskiego to siedziby najwspanialszych ptaków, które w innych regionach Europy już dawno nie są spotykane. Na lądzie żyją niedźwiedzie, wilki, rysie i wiele innych zwierząt, których tutaj nie dosięgła jeszcze cywilizacja. Albania to jeziora, laguny, rzeki, przełęcze, parki narodowe. Dziki krajobraz Albanii w dużej mierze nadal pozostaje nietknięty.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dzika Albania
  • Dzika Albania online
  • Dzika Albania za darmo
  • Dzika Albania Lektor PL
  • Dzika Albania Lektor PL online
  • Dzika Albania oglądaj
  • Dzika Albania Lektor PL bez limitów
  • Dzika Albania bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Dzika Albania online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.