Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dziewczyna zawodowa

Dziewczyna zawodowa (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Girlfriend Experience
Czas trwania:
77 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dziewczyna zawodowa Lektor PL film za darmo online Fabuła rozgrywa się na kilka tygodni przed wyborami prezydenckimi w USA w 2008 roku. Historia przedstawia 5 dni z życia Chelsea – ekskluzywnej call-girl z górnego Manhattanu. Główna bohaterka zarabia 2000 $ za godzinę w zamian za co oferuje swoim klientom nie tylko sex, lecz także rozmowę. Jej życie wydaje się być uporządkowane – prowadzi własny interes i ma oddanego chłopaka, który akceptuje jej styl życia. Chelsea nie przewidziała jednak, że praca, której istotą są spotkania z najróżniejszymi osobami, niesie ze sobą duże ryzyko.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dziewczyna zawodowa
  • Dziewczyna zawodowa online
  • Dziewczyna zawodowa za darmo
  • Dziewczyna zawodowa Lektor PL
  • Dziewczyna zawodowa Lektor PL online
  • Dziewczyna zawodowa oglądaj
  • Dziewczyna zawodowa Lektor PL bez limitów
  • Dziewczyna zawodowa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dziewczyna zawodowa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.