Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dziewczyna z pociągu

Dziewczyna z pociągu (2016) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Girl on the Train
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dziewczyna z pociągu Napisy PL film za darmo online Rachel to samotna kobieta, odkąd rozstała się z mężem, a tan znalazł inną kobietę, z którą ma dziecko. Nie radząc sobie sama ze sobą zaczyna zaglądać do kieliszka. Mimo wszystko próbuje jakoś pozbierać się. Codziennie dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Podróżując pociągiem spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Zaczyna też obsesyjnie podglądać pewną parę. Nadaje im imiona i zaczyna snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dziewczyna z pociągu
  • Dziewczyna z pociągu online
  • Dziewczyna z pociągu za darmo
  • Dziewczyna z pociągu Napisy PL
  • Dziewczyna z pociągu Napisy PL online
  • Dziewczyna z pociągu oglądaj
  • Dziewczyna z pociągu Napisy PL bez limitów
  • Dziewczyna z pociągu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dziewczyna z pociągu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.