Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dziewczyna z Tatuażem

Dziewczyna z Tatuażem (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Girl with the Dragon Tattoo
Czas trwania:
158 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dziewczyna z Tatuażem Lektor PL film za darmo online Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki. Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych. Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dziewczyna z Tatuażem
  • Dziewczyna z Tatuażem online
  • Dziewczyna z Tatuażem za darmo
  • Dziewczyna z Tatuażem Lektor PL
  • Dziewczyna z Tatuażem Lektor PL online
  • Dziewczyna z Tatuażem oglądaj
  • Dziewczyna z Tatuażem Lektor PL bez limitów
  • Dziewczyna z Tatuażem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dziewczyna z Tatuażem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.