Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Duran Duran: There's Something You Should Know
3194 wyświetleń

Duran Duran: There's Something You Should Know

(2018) Lektor PL
Czas trwania:
60 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Duran Duran należy do najbardziej znanych i najdłużej działających brytyjskich zespołów. Grupa zaczęła odnosić sukcesy zaledwie cztery lata po swoim powstaniu. Występowała zarówno w małym klubie Rum Runner w Birmingham, jak i na największych obiektach świata, m.in. całkowicie zapełnionym japońskim stadionie Budokan. Popularność ma jednak cenę. Targany konfliktami Duran Duran w 1985 roku musiał zawiesić działalność. Artyści powrócili kilkanaście lat temu, z zupełnie zmienionym stylem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Duran Duran: There's Something You Should Know
  • Duran Duran: There's Something You Should Know online
  • Duran Duran: There's Something You Should Know za darmo
  • Duran Duran: There's Something You Should Know Lektor PL
  • Duran Duran: There's Something You Shoul
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Duran Duran: There's Something You Should Know online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.