Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Długa podróż dnia ku nocy

Długa podróż dnia ku nocy (2018) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Di qiu zui hou de ye wan - Long Day's Journey Into Night
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Długa podróż dnia ku nocy Napisy PL film za darmo online Hipnotyzująca "Długa podróż dnia ku nocy" skupia się na postaci Luo Hongwu, tajemniczego mężczyzny powracającego po latach do rodzinnego miasta na pogrzeb ojca. Stare zdjęcie ukryte w zegarze budzi w nim gorzkie wspomnienia - ukochanej kobiety, która przyczyniła się do śmierci jego przyjaciela. Błądząc po skąpanych w światłach neonów uliczkach Kaili, Luo próbuje odnaleźć dawną miłość, a zarazem zgłębić swoją przeszłość.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Długa podróż dnia ku nocy
  • Długa podróż dnia ku nocy online
  • Długa podróż dnia ku nocy za darmo
  • Długa podróż dnia ku nocy Napisy PL
  • Długa podróż dnia ku nocy Napisy PL online
  • Długa podróż dnia ku nocy oglądaj
  • Długa podróż dnia ku nocy Napisy PL bez limitów
  • Długa podróż dnia ku nocy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Długa podróż dnia ku nocy online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.