Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Droga samurajów

Droga samurajów (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Samurai Marathon
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Droga samurajów Lektor PL film za darmo online Rok 1855. Amerykańscy imperialiści stoją u bram Japonii, gotowi zaatakować i podbić Kraj Kwitnącej Wiśni. Aby wyszkolić swoich żołnierzy, feudalny władca wysyła ich na morderczy maraton, którego trasa prowadzi przez trudne i dzikie tereny. Bieg, który miał być tylko sprawdzianem umiejętności, przemieni się w walkę o przetrwanie i zweryfikuje, kogo można nazwać prawdziwym samurajem. „Droga samurajów” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o poświęceniu i honorze. To historia jednej z najbardziej niezwykłych wędrówek w historii cywilizacji – wędrówki samurajów, która miała miejsce w 1855 roku.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Droga samurajów
  • Droga samurajów online
  • Droga samurajów za darmo
  • Droga samurajów Lektor PL
  • Droga samurajów Lektor PL online
  • Droga samurajów oglądaj
  • Droga samurajów Lektor PL bez limitów
  • Droga samurajów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Droga samurajów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.