Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Droga do raju

Droga do raju (2005) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Droga do raju Lektor PL film za darmo online W latach osiemdziesiątych Mack Cameron (Timothy Bottoms) był gwiazdą, teraz jednak jest jedynie aktorem w średnim wieku, który za wszelką cenę chce pozostać w grze. Praca nad filmami trzyma go z dala od żony Liz (Meredith Baxter) i dwóch synów, w związku z czym jego małżeństwo przeżywa kryzys. Kiedy dostaje propozycję zagrania roli w małej, niezależnej produkcji kręconej w jego mieście, natychmiast ją przyjmuje, wierząc, że w ten sposób ocali swoje małżeństwo. Jego podejście do życie zmienia się, gdy poznaje dwunastoletniego CJ'a (Ben Estus), który pomimo swojego talentu aktorskiego i sukcesów, wcale nie jest szczęśliwy. Mack dochodzi do wniosku, że jeszcze nie jest za późno, żeby ocalić to, co naprawdę się dla niego liczy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Droga do raju
  • Droga do raju online
  • Droga do raju za darmo
  • Droga do raju Lektor PL
  • Droga do raju Lektor PL online
  • Droga do raju oglądaj
  • Droga do raju Lektor PL bez limitów
  • Droga do raju bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Droga do raju online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.