Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dracula II: Odrodzenie

Dracula II: Odrodzenie (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Dracula II: Ascension
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dracula II: Odrodzenie Lektor PL film za darmo online Pracujący w miejskiej kostnicy student medycyny i jego koleżanka Elizabeth znajdują zwęglone ciało. Odkrywają, że mają do czynienia z wampirem. Po konsultacji z dr. Lowellem postanawiają przewieźć tajemnicze zwłoki do opuszczonego domu. Śmiertelnie chory wykładowca ma nadzieję, że dokładne oględziny domniemanego wampira przyczynią się do wynalezienia eliksiru nieśmiertelności. W badaniach uczestniczą też inni studenci, Tania i Kenny. Gdy obiekt eksperymentów niespodziewanie się budzi, do walki z Drakulą stają studenci i ksiądz Uffizi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dracula II: Odrodzenie
  • Dracula II: Odrodzenie online
  • Dracula II: Odrodzenie za darmo
  • Dracula II: Odrodzenie Lektor PL
  • Dracula II: Odrodzenie Lektor PL online
  • Dracula II: Odrodzenie oglądaj
  • Dracula II: Odrodzenie Lektor PL bez limitów
  • Dracula II: Odrodzenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dracula II: Odrodzenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.