Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Doradztwo personalne

Doradztwo personalne (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Headhunter
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Doradztwo personalne Lektor PL film za darmo online Martin Vinge, były dziennikarz, pracuje jako "łowca głów". Mężczyzna odnosi sukcesy w życiu zawodowym, jednak w życiu prywatnym jest wprost przeciwnie. Jego synek August jest chory, a relacje z żoną oziębiają się coraz bardziej. Martin dostaje poważne zlecenie, kiedy jeden z najpotężniejszych biznesmenów w kraju zleca mu znalezienie następcy. Jak się okazuje, mężczyzna decyduje się na to w tajemnicy przed zarządem firmy, a także przed własnym synem. Wkrótce Martin zdaje sobie sprawę, że został wplątany w niebezpieczną grę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Doradztwo personalne
  • Doradztwo personalne online
  • Doradztwo personalne za darmo
  • Doradztwo personalne Lektor PL
  • Doradztwo personalne Lektor PL online
  • Doradztwo personalne oglądaj
  • Doradztwo personalne Lektor PL bez limitów
  • Doradztwo personalne bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Doradztwo personalne online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.