Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr
3176 wyświetleń

Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr (2016) Lektor PL
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr Lektor PL filmy Katharina (Ann-Kathrin Kramer) pochodzi z wyspy Sylt. Jej dotychczas uporządkowane życie zmienia się diametralnie, gdy pewien poczytny autor zleca jej wyjazd w rodzinne strony. Katharina ma tam zdobyć materiał do jego nowej powieści i w tym celu prześledzić życie pewnej kobiety, mieszkającej na wyspie. Szybko dogania ją przeszłość, spotyka się ze swoją zwariowaną siostrą, która działa jej na nerwy, i dawną miłością, Hennesem (Hannes Jaenicke), który praktycznie uciekł sprzed ołtarza

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr
  • Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr online
  • Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr za darmo
  • Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr Lektor PL
  • Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr Lektor PL online
  • Dora Heldt: Porywczy zachodni w
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.