Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dominion: Prequel to the Exorcist
6057 wyświetleń

Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) Lektor PL
Czas trwania:
117 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Dominion: Prequel to the Exorcist Lektor PL filmy Gdy w kenijskiej wiosce zostaje odkryty kościół zasypany od tysięcy lat ksiądz Merrin (Stellan Skarsgård) rusza z ekipą archeologiczną by to zbadać. W tym czasie w okolicy zaczynają dziać się niewytłumaczalne rzeczy. Jedną z nich stanowią narodziny syna wodza, pokrytego larwami i ohydnym robactwem. Gdy w szpitalu młoda lekarka ratuje wiejskiego chłopca, w garnizonie brytyjskim żołnierze popełniają samobójstwa. Nikt nie wie kto jest odpowiedzialny za to co się dzieje. Miejscowi obwiniają Brytyjczyków, ci zaś Kenijczyków. Tylko ksiądz Merrin i towarzyszący mu ksiądz Francis wiedzą kto stoi za złem czającym się dookoła.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dominion: Prequel to the Exorcist
  • Dominion: Prequel to the Exorcist online
  • Dominion: Prequel to the Exorcist za darmo
  • Dominion: Prequel to the Exorcist Lektor PL
  • Dominion: Prequel to the Exorcist Lektor PL online
  • Dominion: Prequel to the Exorcist oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dominion: Prequel to the Exorcist online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.