Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Die Salzprinzessin

Die Salzprinzessin (2015) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Die Salzprinzessin
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Die Salzprinzessin Lektor PL film za darmo online Mądry król Christoph zamierza abdykować i cieszyć się beztroskim zmierzchem, ale nie ma syna i waha się, by oczarować którąkolwiek z jego córek, najstarsza dwójka Isabella i Eugenia mają wadliwe postacie i drobne obsesje, podczas gdy młodsza księżniczka Amélie bardziej przypomina swoją znienawidzoną matkę, królową Louisę . Król planuje pozwolić koronie pójść do córki, która składa najbardziej przekonującą deklarację o pobożnej miłości, ale podczas gdy jej siostry twierdzą, że kochają go bardziej niż ich ukochane klejnoty. moda, Amelie doprowadza go do wściekłości, mówiąc: „ponieważ córka może kochać tylko ojca, bardziej cennego niż sól”, zostaje i wyrzuca ją „dopóki sól nie stanie się cenniejsza”. Odchodzi, przebrana za czeladnika Antona, wciąż kusi los swoimi bystrymi ustami, ale postanawia wrócić po ponownym spotkaniu wędrującym afrykańskim „księciu” Taborowi na wyprawie nauk przyrodniczych, który pożąda jej od ostrego spotkania i markerów lojalności są nazywane, ponieważ prawdziwe uczucia łączą się z rujnującym niedoborem soli.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Die Salzprinzessin
  • Die Salzprinzessin online
  • Die Salzprinzessin za darmo
  • Die Salzprinzessin Lektor PL
  • Die Salzprinzessin Lektor PL online
  • Die Salzprinzessin oglądaj
  • Die Salzprinzessin Lektor PL bez limitów
  • Die Salzprinzessin bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Die Salzprinzessin online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.