Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Deszczowa piosenka

Deszczowa piosenka (1952) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Singin' in the Rain
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Deszczowa piosenka Lektor PL film za darmo online Akcja filmu rozgrywa się w 1927 roku. Gdy para aktorów filmu niemego znajduje się u szczytu sławy, wypuszczony zostaje pierwszy film dźwiękowy i wszystko się zmienia. Lina Lamont (w tej roli Jean Hagen) nie może przestawić się na film dźwiękowy z powodu swojego głosu. Jej filmowy partner Donald Lockwood (Gene Kelly) i jego nowo poznana przyjaciółka Kathy postanawiają z Kathy zrobić dublerkę słynnej Liny Lamont. Oczywiście musi to doprowadzić do zgrzytu między kobietami, gdyż obie zainteresowane są Donaldem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Deszczowa piosenka
  • Deszczowa piosenka online
  • Deszczowa piosenka za darmo
  • Deszczowa piosenka Lektor PL
  • Deszczowa piosenka Lektor PL online
  • Deszczowa piosenka oglądaj
  • Deszczowa piosenka Lektor PL bez limitów
  • Deszczowa piosenka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Deszczowa piosenka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.