Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dead Trigger - Oddział śmierci
6096 wyświetleń

Dead Trigger - Oddział śmierci (2017) Lektor PL
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Oglądaj za darmo Dead Trigger - Oddział śmierci Lektor PL filmy Terminal City, 2025. Świat został zainfekowany przez nieznanego wirusa, który zamienia ludzi w krwiożerczych zombie. Niektórzy próbują walczyć, inni padają ofiarą nieznanej choroby… Były policjant Kyle Walker jest przywódcą jednostki specjalnej, której zadaniem jest wyjście poza bezpieczną strefę i znalezienie leku mogącego zatrzymać epidemię i uratować nielicznych pozostałych przy życiu ludzi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dead Trigger - Oddział śmierci
  • Dead Trigger - Oddział śmierci online
  • Dead Trigger - Oddział śmierci za darmo
  • Dead Trigger - Oddział śmierci Lektor PL
  • Dead Trigger - Oddział śmierci Lektor PL online
  • Dead Trigger - Oddział śmierci oglądaj
  • Dead Trigger - O
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dead Trigger - Oddział śmierci online

zobacz również:

Komentarze

  • Tyskie100 on 22nd February 2019 20:09pm
    na takie badziewie szkoda czasu Lundgren zszedł na psy
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.