Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dating Amber

Dating Amber (2020) ENG
Oryginalny tytuł:
Dating Amber
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

ENG

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dating Amber ENG film za darmo online Dating Amber is a poignant, honest and funny look at the highs and lows of teenage life where the only way to fit in is to not be yourself, even if this goes against your very being. Set in Ireland during the mid-90’s, Eddie and Amber (both 17) are in the closet about their sexuality and decide to stage a relationship in order to stop everyone speculating. Eddie is keen to follow his Dad into the military, while Amber dreams of moving to the liberal hub of London. However, their ‘ideal’ arrangement begins to fall apart, forcing Eddie deeper into denial as Amber realises that a perilous future awaits her best friend unless she intervenes. Beards is a love letter to all those kids who grew up in a small town and who needed to escape in order to be themselves.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dating Amber
  • Dating Amber online
  • Dating Amber za darmo
  • Dating Amber ENG
  • Dating Amber ENG online
  • Dating Amber oglądaj
  • Dating Amber ENG bez limitów
  • Dating Amber bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dating Amber online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.