Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dafne

Dafne (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Dafne
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Dafne Lektor PL film za darmo online Dafne (Carolina Raspanti) to 30-letnia żywiołowa kobieta z zespołem Downa: ma pracę, którą lubi, przyjaciół i kolegów, którzy ją kochają. Umie zorganizować własne życie, ale nadal mieszka z rodzicami, z Luigi (Antonio Piovanelli) i Marią (Stefania Casini). Nagłe zniknięcie Marii niszczy równowagę rodzinną: Daphne, w uczuciu otaczających ją osób ma siłę do stawienia czoła żałobie, z nieświadomością dziecka i odwagą młodej kobiety. Natomiast ojciec jest pogrążony w depresji. Aż pewnego dnia dzieje się coś nieoczekiwanego: postanawiają wspólnie wyruszyć w wędrówkę po górach, kierując się do miejsca urodzenia Marii. Po drodze odkryją wiele rzeczy o sobie nawzajem i oboje nauczą się przezwyciężać swoje ograniczenia.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Dafne
  • Dafne online
  • Dafne za darmo
  • Dafne Lektor PL
  • Dafne Lektor PL online
  • Dafne oglądaj
  • Dafne Lektor PL bez limitów
  • Dafne bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dafne online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.