Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Czerwona Dusza

Czerwona Dusza (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Red Soul - De rode ziel
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Czerwona Dusza Lektor PL film za darmo online Ponad 50 lat po śmierci Józefa Stalina Rosja jest nadal podzielona. Według jednych był on wielkim przywódcą, który uczynił z kraju supermocarstwo. Dla innych był bezwzględnym dyktatorem, odpowiedzialnym za śmierć milionów niewinnych ludzi. Praktycznie każda rodzina została dotknięta konsekwencjami reżimu Stalina, a w każdym zakątku kraju bliscy ofiar borykają się z historią. Jednak w społeczeństwie rośnie popularność dawnego wodza i istnieje pragnienie poczucia jedności narodowej. Dokument pokazuje, jak przeszłość przetrwała w dzisiejszej Rosji, a tym samym odcisnęła piętno na przyszłości.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Czerwona Dusza
  • Czerwona Dusza online
  • Czerwona Dusza za darmo
  • Czerwona Dusza Lektor PL
  • Czerwona Dusza Lektor PL online
  • Czerwona Dusza oglądaj
  • Czerwona Dusza Lektor PL bez limitów
  • Czerwona Dusza bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Czerwona Dusza online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.