Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Curiosa. Sztuka uwodzenia

Curiosa. Sztuka uwodzenia (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Curiosa
Czas trwania:
67 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Curiosa. Sztuka uwodzenia Lektor PL film za darmo online Paryż, rok 1895. Pierre Louÿs (Niels Schneider) jest paryskim dandysem i poetą, walczącym o uznanie w świecie literackim. Przyjaźni się z Henrim De Régnierem (Benjamin Lavernhe), który, tak jak on, jest do szaleństwa zakochany w Marie de Heredii – córce ich mentora – francusko-kubańskiego poety José-Marii de Heredii (Scali Delpeyrat). Pomimo gorących emocji żywionych do Pierre’a i za namową zadłużonego ojca, Marie wychodzi za mąż za lepiej sytuowanego Henriego. W obliczu tej sytuacji zraniony Pierre udaje się do Algierii, gdzie poznaję Zohar (Camélia Jordana) – kobietę, z którą dzieli pasję do fotografii erotycznej. Rok później, po powrocie do Paryża, mężczyzna ponownie spotyka Marie, która wyznaje mu, że tylko on jest prawdziwą miłością jej życia. Wkrótce nawiązują romans, dzięki któremu Pierre wprowadza ukochaną w świat pożądania, erotyzmu i fotografii.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Curiosa. Sztuka uwodzenia
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia online
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia za darmo
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia Lektor PL
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia Lektor PL online
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia oglądaj
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia Lektor PL bez limitów
  • Curiosa. Sztuka uwodzenia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Curiosa. Sztuka uwodzenia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.