Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Contagion - Epidemia strachu

Contagion - Epidemia strachu (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Contagion
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Contagion - Epidemia strachu Lektor PL film za darmo online Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus. Zwykli ludzie walczą o przetrwanie w coraz bardziej podzielonym społeczeństwie

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Contagion - Epidemia strachu
  • Contagion - Epidemia strachu online
  • Contagion - Epidemia strachu za darmo
  • Contagion - Epidemia strachu Lektor PL
  • Contagion - Epidemia strachu Lektor PL online
  • Contagion - Epidemia strachu oglądaj
  • Contagion - Epidemia strachu Lektor PL bez limitów
  • Contagion - Epidemia strachu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Contagion - Epidemia strachu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.