Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Combat girls. Krew i honor

Combat girls. Krew i honor (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Kriegerin
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Combat girls. Krew i honor Lektor PL film za darmo online Marisa, dwudziestoletnia niemiecka dziewczyna, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, gliniarzy i każdego, kogo obarcza winą za pogorszenie sytuacji w jej kraju. Zachowuje się prowokująco, pije i wdaje się w bójki, a jej kolejny tatuaż będzie portretem Hitlera. Jedynym miejscem, gdzie czuje się jak u siebie jest gang neonazistów, gdzie nienawiść, przemoc i ostre imprezy są na porządku dziennym. Przekonania Marisy będą przechodzić ewolucję, kiedy przypadkowo spotka na swojej drodze młodego afgańskiego uchodźcę. Po konfrontacji z nim, dowie się, że czarno-białe zasady obowiązujące w jej gangu, to nie jedyny sposób interpretowania rzeczywistości.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Combat girls. Krew i honor
  • Combat girls. Krew i honor online
  • Combat girls. Krew i honor za darmo
  • Combat girls. Krew i honor Lektor PL
  • Combat girls. Krew i honor Lektor PL online
  • Combat girls. Krew i honor oglądaj
  • Combat girls. Krew i honor Lektor PL bez limitów
  • Combat girls. Krew i honor bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Combat girls. Krew i honor online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.