Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Coma

Coma (2020) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Koma
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Coma Napisy PL film za darmo online Po wielkim, tajemniczym wypadku młody i utalentowany architekt powraca do swoich zmysłów w bardzo dziwnym świecie, który tylko przypomina rzeczywistość. Ten świat opiera się na wspomnieniach tych, którzy w nim żyją - ludzi, którzy obecnie znajdują się w głębokiej śpiączce. Ludzka pamięć jest nierówna, chaotyczna i niestabilna. To samo dotyczy zbierania wspomnień oraz Komy, gdzie miasta, lodowce i rzeki można znaleźć w jednym pokoju. Wszystkie prawa fizyki mogą zostać złamane. Architekt musi poznać dokładne przepisy i regulacje Komy, a walcząc o życie, spotyka także miłość. Bohater poszukuje wyjścia do prawdziwego świata, z którym będzie musiał się ponownie zapoznać po doświadczeniu Komy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Coma
  • Coma online
  • Coma za darmo
  • Coma Napisy PL
  • Coma Napisy PL online
  • Coma oglądaj
  • Coma Napisy PL bez limitów
  • Coma bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Coma online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.