Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Cinderela Pop

Cinderela Pop (2019) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Cinderela Pop
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Cinderela Pop Dubbing PL film za darmo online Cintia is modern princess, she's connected, decided and loves music. This "pop" princess used to live with their parents in a huge castle with a nice view to the city. Every night she looked through the window and watch the view dreaming with a prince she didn't met yet. But one day her castle crumbles with everything around her, after her parents divorce she went to live with her aunt and stops believing in love. What she didn't knew was that there was a charming prince in her history, that wanted to break the ice around our modern day cinderella.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Cinderela Pop
  • Cinderela Pop online
  • Cinderela Pop za darmo
  • Cinderela Pop Dubbing PL
  • Cinderela Pop Dubbing PL online
  • Cinderela Pop oglądaj
  • Cinderela Pop Dubbing PL bez limitów
  • Cinderela Pop bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Cinderela Pop online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.