Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Cinco de Mayo: La Batalla

Cinco de Mayo: La Batalla (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Cinco de Mayo: La Batalla
Czas trwania:
125 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Cinco de Mayo: La Batalla Lektor PL film za darmo online Każda rocznica rozegranej 5 maja 1862 roku bitwy pod Pueblą jest obchodzona w Meksyku jako święto narodowe. Kiedy niepokonana francuska armia najechała kraj z zamiarem założenia monarchii, generał Ignacio Zaragoza (Kuno Becker) postanowił bronić ojczyzny. Dysponował jedynie słabo uzbrojonymi oddziałami, których liczbę znacznie przewyższali wrodzy żołnierze. Rozpoczyna się heroiczna walka o niepodległość, pośrodku której znalazł się też czas na niespodziewaną miłość, przywróciła wiarę w dumę i męstwo narodu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Cinco de Mayo: La Batalla
  • Cinco de Mayo: La Batalla online
  • Cinco de Mayo: La Batalla za darmo
  • Cinco de Mayo: La Batalla Lektor PL
  • Cinco de Mayo: La Batalla Lektor PL online
  • Cinco de Mayo: La Batalla oglądaj
  • Cinco de Mayo: La Batalla Lektor PL bez limitów
  • Cinco de Mayo: La Batalla bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Cinco de Mayo: La Batalla online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.