Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Cienka czerwona linia

Cienka czerwona linia (1998) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Thin Red Line
Czas trwania:
170 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Cienka czerwona linia Lektor PL film za darmo online Mocna obsada, z pierwszej linii - Sean Penn, Nick Nolte, Woody Harrelson i George Clooney - wkracza do akcji w pozostającym na długo w pamięci, realistycznym obrazie militarnego i moralnego chaosu na Pacyfiku podczas II wojny światowej. Nominowana do siedmiu Nagród Akademii, w tym za Najlepszy Film i Najlepszą Reżyserię (Terrence Malick), "Cienka czerwona linia" jest filmowym arcydziełem, które Gene Siskel nazwał "genialnym i wybornym osiągnięciem... najlepszym współczesnym filmem wojennym!" [opis dystrybutora].

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Cienka czerwona linia
  • Cienka czerwona linia online
  • Cienka czerwona linia za darmo
  • Cienka czerwona linia Lektor PL
  • Cienka czerwona linia Lektor PL online
  • Cienka czerwona linia oglądaj
  • Cienka czerwona linia Lektor PL bez limitów
  • Cienka czerwona linia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Cienka czerwona linia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.