Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ciemna strona księżyca

Ciemna strona księżyca (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Die dunkle Seite des Mondes
Czas trwania:
97 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ciemna strona księżyca Lektor PL film za darmo online Urs Blank (Moritz Bleibtreu) jest odnoszącym sukcesy prawnikiem specjalizującym się w finalizowaniu dużych transakcji. Mężczyzna ma piękną żonę Evelyn (Doris Schretzmayer) i prowadzi komfortowe życie. Pewnego dnia poznaje hipnotyzującą Lucille (Nora von Waldstätten), która otwiera przed nim nieznany świat. Urs razem z nią zaczyna eksperymentować z grzybkami halucynogennymi. Nowe doznania mają wpływ na zmianę jego osobowości. Mężczyzna zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ciemna strona księżyca
  • Ciemna strona księżyca online
  • Ciemna strona księżyca za darmo
  • Ciemna strona księżyca Lektor PL
  • Ciemna strona księżyca Lektor PL online
  • Ciemna strona księżyca oglądaj
  • Ciemna strona księżyca Lektor PL bez limitów
  • Ciemna strona księżyca bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ciemna strona księżyca online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.