Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Chori Chori Każdy ma prawo do miłości

Chori Chori Każdy ma prawo do miłości (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Chori Chori
Czas trwania:
135 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Chori Chori Każdy ma prawo do miłości Lektor PL film za darmo online Khushi (Rani Mukherjee) to dziewczyna pełna życia, ale także straszna kłamczucha. Pracuje jako kelnerka i na jednym z delijskich przyjęć poznaje Ranbira (Ajay Devgan), architekta przeżywającego zawód miłosny. Mężczyzna opowiada dziewczynie o utraconej miłości i domu, jaki zbudował dla ukochanej. Jednak na tym kończy się ich znajomość, aż do momentu, w którym spotykają się ponownie - a dokładniej, kiedy Ranbir odkrywa, iż jego dom zamieszkuje Khushi. Początkowo rozgniewany mężczyzna dochodzi jednak do wniosku, że dziewczyna może mu pomóc w odzyskaniu utraconej ukochanej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości online
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości za darmo
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości Lektor PL
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości Lektor PL online
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości oglądaj
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości Lektor PL bez limitów
  • Chori Chori Każdy ma prawo do miłości bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Chori Chori Każdy ma prawo do miłości online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.