Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Chłopiec i wilk

Chłopiec i wilk (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Ma famille et le loup - My Family and the Wolf
Czas trwania:
83 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Chłopiec i wilk Lektor PL film za darmo online Jest słoneczne lato. Dziewięcioletni Hugo spędza wolne dni w rodzinnym domu, gdzie niegdyś dorastał jego ojciec. Jest tam również jego babcia Sara - starsza kobieta, której na co dzień doskwiera samotność. Pragnąc, by rodzina znów była blisko, przywołuje ona starą legendę, zgodnie z którą w jej osiemdziesiąte urodziny przyjdzie po nią wilk. Dla dorosłych członków familii historia nie jest niczym więcej niż zwykłą opowiastką, dla wnucząt zaś okaże się prawdziwym wyzwaniem. Zdecydowani nie dopuścić by babcie zabrał wilk, dzieci zapominając o dotychczasowych sporach, opracowują wspólny plan ratunku. W drodze jego realizacji na jaw wychodzi stara prawda, że w rodzinie siła.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Chłopiec i wilk
  • Chłopiec i wilk online
  • Chłopiec i wilk za darmo
  • Chłopiec i wilk Lektor PL
  • Chłopiec i wilk Lektor PL online
  • Chłopiec i wilk oglądaj
  • Chłopiec i wilk Lektor PL bez limitów
  • Chłopiec i wilk bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Chłopiec i wilk online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.