Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Chiny 1911: Rewolucja

Chiny 1911: Rewolucja (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
1911 - Xin hai ge ming - 辛亥革命
Czas trwania:
125 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Chiny 1911: Rewolucja Lektor PL film za darmo online Na początku XX wieku Chiny, rządzone przez siedmioletniego cesarza Puyi i cesarzową Longyu (Joan Chen) znajdują się w stanie kryzysu. W wyniku głodu i niesprzyjających reform, w państwie wybucha seria antycesarskich powstań. Na czele ruchu republikańskiego staje Sun Yat-Sen (Winston Chao), jego prawą ręką zostaje dowódca Armi Rewolucyjnej, Huang Xing (Jackie Chan). Dzięki porozumieniu z wpływowym cesarskim ministrem Yuan Shikaiem (Chun Sun) powstańcom udaje się obalić dynastię Qing i doprowadzić do powstania Republiki Chińskiej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Chiny 1911: Rewolucja
  • Chiny 1911: Rewolucja online
  • Chiny 1911: Rewolucja za darmo
  • Chiny 1911: Rewolucja Lektor PL
  • Chiny 1911: Rewolucja Lektor PL online
  • Chiny 1911: Rewolucja oglądaj
  • Chiny 1911: Rewolucja Lektor PL bez limitów
  • Chiny 1911: Rewolucja bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Chiny 1911: Rewolucja online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.