Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Chłód nadchodzi nocą

Chłód nadchodzi nocą (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Cold Comes the Night
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Chłód nadchodzi nocą Lektor PL film za darmo online Chloe (Alice Eve), właścicielce obskurnego motelu grozi życiowa katastrofa. Ze względu na fatalną sytuację finansową i patologiczną klientelę, może, na rzecz rodziny zastępczej, stracić córeczkę (Ursula Parker). Pewnego dnia do motelu przyjeżdża dwóch przestępców przewożących w samochodzie walizkę pełną pieniędzy. Kiedy w trakcie awantury z prostytutką jeden z nich (Robin Taylor) ginie, policja zabezpiecza auto jako dowód w zbrodni. Drugi z bandytów (Bryan Cranston) chce odzyskać wóz. Do tego celu postanawia wykorzystać Chloe.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Chłód nadchodzi nocą
  • Chłód nadchodzi nocą online
  • Chłód nadchodzi nocą za darmo
  • Chłód nadchodzi nocą Lektor PL
  • Chłód nadchodzi nocą Lektor PL online
  • Chłód nadchodzi nocą oglądaj
  • Chłód nadchodzi nocą Lektor PL bez limitów
  • Chłód nadchodzi nocą bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Chłód nadchodzi nocą online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.