Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Cały świat Romy Romy's Salon

Cały świat Romy Romy's Salon (2020) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Kapsalon Romy
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Cały świat Romy Romy's Salon Dubbing PL film za darmo online Romy - zbyt dojrzała jak na swój wiek 10-latka - oraz pełna rezerwy fryzjerka Stine są na siebie skazane. Wszystko dlatego, że mama dziewczynki wychowuje ją samotnie, a Stine jest jedyną osobą, która może jej w tym pomóc. Od samego początku chłodna relacja między babcią a wnuczką nie wróży nic dobrego. Zapracowana i borykająca się z chorobą Stine nie ma czasu ani cierpliwości do Romy, która zakłóca jej codzienną rutynę. Z czasem jednak okazuje się, że obie mają ze sobą więcej wspólnego niż myślały i mogą być dla siebie wsparciem nawet w najtrudniejszych momentach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Cały świat Romy Romy's Salon
  • Cały świat Romy Romy's Salon online
  • Cały świat Romy Romy's Salon za darmo
  • Cały świat Romy Romy's Salon Dubbing PL
  • Cały świat Romy Romy's Salon Dubbing PL online
  • Cały świat Romy Romy's Salon oglądaj
  • Cały świat Romy Romy's Salon Dubbing PL bez limitów
  • Cały świat Romy Romy's Salon bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Cały świat Romy Romy's Salon online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.