Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Cała wieś tańczy do heavy metalu
2650 wyświetleń

Cała wieś tańczy do heavy metalu

(2017)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Gospodyni Caro jest silną i stanowczą kobietą, która potrafi poradzić sobie ze wszystkim. Niestety są sytuacje, które nawet ją przerastają. Okazuje się bowiem, że należące do jej rodziny gospodarstwo jest całkowicie zadłużone. Jedynym ratunkiem przed bankructwem i utratą farmy jest wydzierżawienie łąki na festiwal muzyki heavymetalowej. Ale Caro, podobnie jak cała wioska, nienawidzi takiej muzyki. Przyparta do muru kobieta ostatecznie zgadza się na organizację imprezy. Zapomina jednak uzgodnić całej sprawy ze swoim mężem Paulem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Cała wieś tańczy do heavy metalu
  • Cała wieś tańczy do heavy metalu online
  • Cała wieś tańczy do heavy metalu za darmo
  • Cała wieś tańczy do heavy metalu Lektor PL
  • Cała wieś tańczy do heavy metalu Lektor PL online
  • Cała wieś tańczy do heavy metalu oglądaj
  • Cała
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Cała wieś tańczy do heavy metalu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.