Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Brudna gra - Official Secrets

Brudna gra - Official Secrets (2019) Lektor PL
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Brudna gra - Official Secrets Lektor PL film za darmo online Rok 2003. Katharine Gun (Keira Knightley) pracuje jako cywilna analityczka brytyjskiego wywiadu zajmująca się przetwarzaniem informacji niejawnych. Pewnego dnia otrzymuje e-mail z informacją o współpracy USA i Wielkiej Brytanii w gromadzeniu kompromitujących informacji na temat członków Rady Bezpieczeństwa ONZ. Mają one posłużyć do uzyskania odpowiedniej liczby głosów dotyczących rezolucji w sprawie wojny z Irakiem. Oburzona nielegalnym procederem Gun w imię wyższych wartości decyduje się przekazać notatkę prasie. Skandal, który wywoła, ujawni międzynarodowy polityczny spisek, a ją i jej rodzinę narazi na bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Brudna gra - Official Secrets
  • Brudna gra - Official Secrets online
  • Brudna gra - Official Secrets za darmo
  • Brudna gra - Official Secrets Lektor PL
  • Brudna gra - Official Secrets Lektor PL online
  • Brudna gra - Official Secrets oglądaj
  • Brudna gra - Official Secrets Lektor PL bez limitów
  • Brudna gra - Official Secrets bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Brudna gra - Official Secrets online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.